HAKKIMIZDA


     Firmamız HAMMAM DESIGN RADYATÖR markası altında havlupan ve tasarım radyatör üretmekte olup, 15 senedir 30 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Özellikle paslanmaz çelik malzeme üretimi konusundaki derin iş tecrübemize istinaden ürün gamımıza paslanmaz çelik hastane ekipmanları da eklemiş bulunuyoruz. Serum askıları, pansuman arabaları, alet arabaları, malzeme arabaları, paslanmaz çelik sandalye aksamı, mayo masalar, alet masaları, cihaz sehpaları, raf sistemleri, basamaklar vb. birçok paslanmaz çellik medikal ekipman HAMMAM MEDİKAL markası altında satışa sunulmuştur.


     HAMMAM DESIGN RADYATÖR markası, kaliteli ürün ve hizmeti ile tüm dünyada aranan bir marka haline gelmiş ve ar-ge çalışmaları ile sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır. HAMMAM MEDİKAL ekipmanları da kısa sürede ürün ve hizmet yelpazesini artırarak uluslararası bir marka haline gelmek üzere sağlam adımlar ile ilerlemektedir.


  
Pansuman Arabası (Bükümlü Portatif Raflı)   |   Pansuman Arabası (Düz Portatif Raflı)   |   Pansuman Arabası (Kaynaklı Raflı)   |   Serum Askıları
Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve görüntüler yayınlanmaya başladığı süreden itibaren geçerli olan teknik özellikleri esas alır. Radim Radyatör Ltd. Şti. ürünü sürekli iyileştirme politikası çerçevesinde teknik özelliklerde ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yayınlanan internet sitesindeki ürünlerin ve sitenin tasarımdan doğan fikir, sinai mülkiyet hakları, Radim Radyatör Ltd. Şti.' ne aittir ve izin almadan kullanılamaz.