HAKKIMIZDA


     Firmamız HAMMAM DESIGN RADYATÖR markası altında havlupan ve tasarım radyatör üretmekte olup, 25 senedir 30 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Özellikle paslanmaz çelik malzeme üretimi konusundaki derin iş tecrübemize istinaden ürün gamımıza paslanmaz çelik hastane ekipmanları da eklemiş bulunuyoruz. Serum askıları, pansuman arabaları, alet arabaları, malzeme arabaları, paslanmaz çelik sandalye aksamı, mayo masalar, alet masaları, cihaz sehpaları, raf sistemleri, basamaklar vb. birçok paslanmaz çellik medikal ekipman HAMMAM MEDİKAL markası altında satışa sunulmuştur.


     HAMMAM DESIGN RADYATÖR markası, kaliteli ürün ve hizmeti ile tüm dünyada aranan bir marka haline gelmiş ve ar-ge çalışmaları ile sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır. HAMMAM MEDİKAL ekipmanları da kısa sürede ürün ve hizmet yelpazesini artırarak uluslararası bir marka haline gelmek üzere sağlam adımlar ile ilerlemektedir.


                       KALİTE POLİTİKAMIZ


Ülke menfaatleri ön planda olmak koşuluyla, uygun maliyet ve üstün kalite seviyesi ile müşterilerimize ulaşarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet gücümüzü artırmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, kaliteden ödün vermeksizin, belirlenen kalite hedeflerine ulaşmada gerekli kaynakların sağlanması, hedeflerin sistematik ve planlı bir şekilde gözden geçirilmesi, ulusal ve uluslararası yasalara ve mevzuatlara uygun olarak zamanında ve belirlenen şartlara göre hizmet ve ürün sunmak, kalite yönetim konularında personelin eğitilmesini sağlamak, sürekli iyileştirme anlayışı ile kalite yönetim sistemimizin gelişmesini sağlamak temel ilkelerimizdir. Tüm personelimizin toplam katılımı ve tam desteği esastır. Firmamız 93/42/EEC Tıbbi Cihazlar Direktifi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Standardı şartlarına uymayı ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürdürmeyi taahhüt eder.


  
Pansuman Arabası (Bükümlü Portatif Raflı)   |   Pansuman Arabası (Düz Portatif Raflı)   |   Pansuman Arabası (Kaynaklı Raflı)   |   Serum Askıları
Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve görüntüler yayınlanmaya başladığı süreden itibaren geçerli olan teknik özellikleri esas alır. Radim Radyatör Ltd. Şti. ürünü sürekli iyileştirme politikası çerçevesinde teknik özelliklerde ve renklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yayınlanan internet sitesindeki ürünlerin ve sitenin tasarımdan doğan fikir, sinai mülkiyet hakları, Radim Radyatör Ltd. Şti.' ne aittir ve izin almadan kullanılamaz.